Bliźniak Rokietnica/Zmysłowo, 120m2, ładna działka!

Dom bliźniaczy 5 Sypialnie 1 Łazienki 0 Garaż 120 m2

Polecam świetny, niewielki dom bliźniaczy w Rokietnicy, na kameralnym osiedlu Zmysłowo. W Rokietnicy znajdziecie Państwo szkoły, przedszkole, sklepy a dzięki połączeniu miejscowości poprzez trasą S11 z autostradą można sprawnie przedostać się w inny punkt Poznania. Osiedle zabudowane nowymi domami, blisko terenów zielonych. Dom, który polecamy ma pow. całkowitą ok. 120m2. BRAK GARAŻU. Działka o pow. ok. 350m2, zadbana i zagospodarowana zielenią, duży taras od strony WSCHODNIEJ. Podjazd szeroki, przystosowany do parkowania 2 samochodów.

Wyślij zapytanie

Polecam świetny, niewielki dom bliźniaczy w Rokietnicy, na kameralnym osiedlu Zmysłowo. W Rokietnicy znajdziecie Państwo szkoły, przedszkole, sklepy a dzięki połączeniu miejscowości poprzez trasą S11 z autostradą można sprawnie przedostać się w inny punkt Poznania.
Osiedle zabudowane nowymi domami, blisko terenów zielonych.
Dom, który polecamy ma pow. całkowitą ok. 120m2. BRAK GARAŻU. Działka o pow. ok. 375m2, zadbana i zagospodarowana zielenią, duży taras od strony WSCHODNIEJ. Podjazd szeroki, przystosowany do parkowania 2 samochodów.
Dom wybudowany w 2012roku, z porothermu, kryty dachówką. Okna PCV w kolorze orzecha, wszystkie rolety zewnętrzne automatyczne.
Na parterze znajdziecie Państwo salon o pow. 25,55m2, osobną kuchnię o pow. 9,10m2, spiżarnię przy kuchni 1,3m2, wc 1,45m2, hall 9,25m2. Na piętrze 3 pokoje: o pow. od 10 do 11,3m2 oraz łazienka o pow. 5,75m2. Dużą niespodzianką jest strych zaadoptowany jako pom. mieszkalne, który może stanowić dodatkowy pokój lub lobby room.
Dom gustownie wykończony, na podłodze kafle, w sypialniach wykładzina oraz panele. Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt kuchenny, dobrej jakości meble kuchenne.
Na wyposażeniu również 3 duże szafy w zabudowie.
Dom ogrzewany poprzez piec gazowy 1-funkcyjny z zasobnikiem, OGRZEWANIE PODŁOGOWE zainstalowano na całym parterze oraz w łazience na piętrze.
Jest instalacja pozwalająca na zamontowanie kominka.
Zapraszam na prezentację.
Agnieszka Chaniewicz (697 015 697)
www.kwadrat-realestate.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress