302 400 zł

„Domy nad stawem”, Biedrusko/Suchy Las, pow. 72m2, działka 220m2, PIĘKNA LOKALIZACJA!

Dom bliźniaczy 3 Sypialnie 1 Łazienki 0 Garaż 72 m2

CENY DEVELOPERA! DOM Z TARASEM ZAMIAST MIESZKANIA! Zapraszam do zapoznanie się z bardzo atrakcyjną inwestycją powstałą w Biedrusku, gm. Suchy Las, położoną w przepięknym miejscu, w sąsiedztwie zieleni, lasu i wody. Biedrusko leży w gm. Suchy Las, która znana jest ze wspaniałej infrastruktury kulturalno-społecznej. Tu znajdują się: szkoły, przedszkola, basen, dom kultury. W samym Biedrusku również przyjazna, lokalna szkoła, sklepy, komunikacją miejską można dostać się na os. Sobieskiego lub Rondo Śródka. Powstała inwestycja będzie składała się docelowo z 8 domów w zabudowie bliźniaczej, każdy z właścicieli będzie miał do dyspozycji ok. 220m2 działki.

Wyślij zapytanie

CENY DEVELOPERA!
DOM Z TARASEM ZAMIAST MIESZKANIA!
Zapraszam do zapoznanie się z bardzo atrakcyjną inwestycją powstałą w Biedrusku, gm. Suchy Las, położoną w przepięknym miejscu, w sąsiedztwie zieleni, lasu i wody.
Biedrusko leży w gm. Suchy Las, która znana jest ze wspaniałej infrastruktury kulturalno-społecznej. Tu znajdują się: szkoły, przedszkola, basen, dom kultury. W samym Biedrusku również przyjazna, lokalna szkoła, sklepy, komunikacją miejską można dostać się na os. Sobieskiego lub Rondo Śródka.
Powstała inwestycja będzie składała się docelowo z 8 domów w zabudowie bliźniaczej, każdy z właścicieli będzie miał do dyspozycji ok. 220m2 działki.
Domy o pow. 72m2 będą 2-kondygnacyjne, na parterze znajduje się: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 27,75m2, stąd wyjście na taras z pięknym widokiem, wc 1,44m2, przedsionek 3,32m2 oraz schowek 2,42m2. Na piętrze 2 sypialnie o pow. 14,33m2 oraz 10,25m2, do tego łazienka 5,89m2 i korytarz ok. 2,45m2.
Możliwość zainstalowania KOMINKA.
Domy oddawane w stanie „do wykończenia:, wykonane z pustaka ceramicznego, ocieplone styropianem, dach 2-spadowy kryty dachówką ceramiczną. Szczegółowy standard wykończenia dostępny w biurze.
W ramach całej inwestycji zostaną również wykonane miejsca parkingowe oraz dojścia do budynku z kostki betonowej.
Zapraszam na prezentację i do zobaczenia tego uroczego miejsca.
Agnieszka Chaniewicz (697 015 697)
www.kwadrat-realestate.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress