750 000 zł

Poznań, Kiekrz, dom wolnostojący, PARTEROWY, 255m2, działka 1437m2, ZACISZNE MIEJSCE!

Dom wolnostojący 5 Sypialnie 2 Łazienki 2 Garaż 255 m2

DOM PARTEROWY, ZACISZNA ULICZKA! Nieruchomość położona w m. Kiekrz, przy przepięknej, "ślepej" uliczce. Ulica oświetlona i wyłożona kostką, szybki dostęp do ul. Kierskiej gdzie kursuje komunikacja autobusowa. W pobliżu Jez. Kierskie oraz tereny zielone i spacerowe.

Wyślij zapytanie

DOM PARTEROWY, ZACISZNA ULICZKA!
Nieruchomość położona w m. Kiekrz, przy przepięknej, „ślepej” uliczce. Ulica oświetlona i wyłożona kostką, szybki dostęp do ul. Kierskiej gdzie kursuje komunikacja autobusowa. W pobliżu Jez. Kierskie oraz tereny zielone i spacerowe.
Dom usytuowany na działce o pow. 1437m2, co daje mnóstwo swobody i możliwości w zagospodarowaniu terenu wokół domu.
Dom PARTEROWY, wykonany wg indywidualnego projektu, o pow. użytkowej 200m2 i całkowitej 255m2. Wykaz powierzchni znajdziecie Państwo w załączniku, bardzo przemyślane rozwiązania, wydzielono część dzienną z salonem (skąd wyjście na obszerny taras), jadalnię, kuchnię oraz pom. gospodarcze przy kuchni.
Na część nocną składają się 4 sypialnie oraz 2 niezależne łazienki.
Bardzo dobrze rozbudowana także przestrzeń gospodarczo-techniczna – tu znajdziecie Państwo garaż na 2 samochody o pow. 53m2, gdzie można zagospodarować również miejsce na dodatkowy pojazd lub narzędzia ogrodowe, dodatkowe pom. techniczne z kotłownią i pralnią.
Dom wykonany z dobrej jakości materiałów: cegła Porotherm, dachówka ceramiczna, okna PCV – 3 szybowe, wewnątrz wykonane instalacje: elektryczna, tv, internetowa i alarmowa, wykonane tynki i posadzki. Woda oraz kanalizacja zostały doprowadzone do budynku, wymagają rozprowadzenia w poszczególnych pomieszczeniach, światłowód oraz instalacja domofonowa i telefoniczna – już rozprowadzone, gaz – wykonano przyłącze do granicy działki.
Do wykończenia zostały: ocieplenie budynku i tynk zewnętrzny, rozprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz ciepłowniczej, ogrodzenie działki.
W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.
Agnieszka Chaniewicz (697 015 697)
www.kwadrat-realestate.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress