Poznań, ul. Obornicka, lokal biurowy, parter, na SKLEP, BIURA, czytelny adres!

Lokal biurowy 5 Sypialnie 89 m2

CZYTELNY ADRES, LOKAL WIDOCZNY Z UL. OBORNICKIEJ! Idealny na SKLEP, BIURA, siedzibę firmy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego znajdującego się na parterze niewielkiego budynku wyłącznie biurowego, na terenie handlowo-usługowym przy ul. Obornickiej.

Wyślij zapytanie

CZYTELNY ADRES, LOKAL WIDOCZNY Z UL. OBORNICKIEJ!
Idealny na SKLEP, BIURA, siedzibę firmy!
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego znajdującego się na parterze niewielkiego budynku wyłącznie biurowego, na terenie handlowo-usługowym przy ul. Obornickiej.

Oferowana pow. 88,24m2 (plus pow. sanitariatów) znajduje się na parterze budynku, można wynająć DODATKOWE POKOJE NA PIĘTRZE budynku.
Na oferowany metraż składa się 5 samodzielnych pomieszczeń. Na życzenie prześlę rzut całego lokalu z powierzchnią poszczególnych pokoi.
Lokal w dobrym standardzie, na potrzeby najemcy dokonane będą konkretne modernizacje i udogodnienia, łącznie z prze-aranżowaniem powierzchni.
Sanitariaty w dobrym stanie, dostępne pomieszczenie kuchenno-socjalne. Budynek wyposażony w sieć telefoniczną oraz dostęp do pełnej infrastruktury.
Parking przed budynkiem ogólnodostępny dla pracowników i klientów, komunikacja autobusowa. Koszt najmu lokalu to 30zł/m2 plus koszt ok. 4zł/m4 pokrywający opłaty związane z zużyciem mediów.
Zapraszam na prezentację.
Agnieszka Chaniewicz (697 015 697)
www.kwadrat-realestate.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress